نقشه ها

اسپانیا کشوری‌است در جنوب غربی اروپا. نام رسمی آن پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید است. سرزمین اسپانیا شامل قسمت اعظم شبه‌جزیره ایبری، جزایر بالئارس، جزایر قناری، شهر‌های سبته (Ceuta) و ملیله (Melilla) در شمال قاره افریقاو برخی جزایر دیگر واقع در مقابل سواحل این قاره‌ و خود شبه‌جزیره‌است.

در شمال با فرانسه و آندورا ، در غرب با پرتغال، در جنوب با جبل‌الطارق و مراکش و هم‌چنین دارای مرزهای دریایی در شرق با دریای مدیترانه ، و در غرب و شمال با اقیانوس اطلس است.

تقسیمات کشوری

اسپانیا ۱۷ بخش خودمختار دارد. از سوی دیگر کشور اسپانیا به ۵۰ استان نیز تقسیم شده است که به این ترتیب هر کدام از بخش‌های خودمختار خود به یک یا چند استان تقسیم گردیده‌اند. برای نمونه ناحیه اکسترمادورا از دو استان کاسرس و باداخوس تشکیل شده است. علاوه بر این هر استان به تعدادی شهرستان تقسیم شده است و هر شهرستان به تعدادی دهستان. اسپانیا ۸۱۰۸ دهستان دارد.

 

hires

پرجمعیت‌ترین شهرها

هر دهستان اسپانیا به طور میانگین ۵٬۳۰۰ نفر جمعیت دارد، اما دامنه تغییرات زیاد است. پرجمعیت‌ترین دهستان اسپانیا شهر مادرید با ۳٬۱۲۸٬۶۰۰ (۲۰۱۳) نفر جمعیت است. در حالی‌که چندین دهستان نیز وجود دارند که جمعیتشان کمتر از ۱۰ نفر است. جدول زیر ده تا از پرجمعیت‌ترین دهستان‌های اسپانیا را نشان می‌دهد.

ست. جدول زیر ده تا از پرجمعیت‌ترین دهستان‌های اسپانیا را نشان می‌دهد.

 

دو برج موسوم به دروازه اروپا مادرید

# شهر بخش خودمختار جمعیت ۴ (۲۰۱۳)

۱ مادرید الگو:Country data مادرید ۳٬۱۲۸٬۶۰۰
۲ بارسلونا الگو:Country data کاتالونیا ۱٫۶۰۵٫۶۰۲
۳ بالنسیا الگو:Country data بالنسیا ۸۰۵٫۳۰۳
۴ سبیا الگو:Country data اندلس ۷۰۳٫۳۱۳
۵ ساراگوسا الگو:Country data آراگون ۶۳۹٫۱۸۱
۶ مالاگا الگو:Country data اندلس ۵۶۰٫۶۳۱
۷ مورسیا الگو:Country data مورسیا ۳۱۶٫۹۹۶
۸ لاس پالماس الگو:Country data جزایر قناری ۳۷۷٫۰۵۶
۹ پالما الگو:Country data جزایر بالئارس ۳۷۵٫۰۳۸
۱۰ بیلبائو الگو:Country data باسک ۳۵۳٫۱۳۵

 

 

کشور پادشاهى اسپانیا عضو جامعه متحد اروپا و کشورهاى شنگن بوده و داشتن اقامت اروپا امتیازات و شانس هاى جدیدى براى ساختن آینده اى بهتر و زندگى راحت تر در اروپا و سایر نقاط دنیا فراهم مى کند.

در حال حاضر، دولت اسپانیا از توریست های خارجی به منظور خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور حمایت می کند و افراد مقیم ایران نیز در پوشش همین قوانین می توانند با خیال آسوده و برخورداری از کلیه تسهیلات موجود در کشور اسپانیا، اقدام به خرید ملک در اسپانیا بنمایند.

با خرید ملک در اسپانیا، شما قادر خواهید بود تا به کمک مشاوره حقوقی وکلای معتبر و مجربی که ما آنها را در اختیار شما قرار خواهیم داد ظرف مدت کوتاهی موفق به اخذ اقامت اروپا گردید و بتوانید با مجوز قانونی اقامت و اجازه کار وارد منزل زیبای خود در کشور اسپانیا شوید.

با دارا بودن این اقامت شما قادر هستید به راحتى در کل اروپا بدون ویزا تردد نمایید و از حقوق کار و اقامت یک اروپایى بهره مند شوید. همچنین افرادی که این اقامت را در پاسپورت خود دارند برای گرفتن ویزاى کشورهایى مثل آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزیلند با موانع بسیار کمتری روبرو هستند و به هیچ وجه با سخت گیرى هاى متداول سفارت ها روبرو نخواهند شد.

سریع ترین و مطمئن ترین روش، برای کسب اقامت در اروپا پس از خرید ملک، تشکیل فایل اقامت خودفرما مى باشد و در این راستا تیم وکلاى ما که یکى از قدیمى ترین و حرفه اى ترین گروه هاى وکالت در زمینه مهاجرت و اقامت هستند، از زمان تشکیل پرونده شما تا زمان تکمیل، بطور کاملأ حرفه اى و با ارتباطات قوى همراه شما خواهند بود و در انتهای پرونده نیز با تضمین ۱۰۰% اقامت اروپا را برای شما اخد خواهند نمود.

مدت زمان لازم برای طی شدن مراحل اداری، بررسى و تایید پرونده شما تا صدور ویزاى اقامت متفاوت بوده و بستگی به شرایط پرونده شما دارد. به طور معمول این پروسه برای افرادی که ملکی را در اسپانیا خریداری نموده اند بین ۳ الی ۶ ماه ممکن است به طول بیانجامد.

چنانچه در حال حاضر علاقه مند به خرید ملک در اسپانیا هستید و یا به دنبال فرصتی برای سرمایه گذاری و کسب و کار در اسپانیا می گردید، همین امروز با ما تماس بگیرید تا در جریان جزئیات کامل این امر و مدارک مورد نیاز قرار بگیرید.

شرایط ویژه
در حال حاضر امکان اخذ اقامت اروپا برای افرادی که تمایلی به خرید ملک در اسپانیا ندارند نیز وجود دارد. البته این افراد قادر به گرفتن اقامت کشور اسپانیا نخواهند بود ولی می توانند با کمک مشاوره و خدمات تیم وکلای ما، اقدام به اخذ اقامت اروپا بنمایند. چنانچه در خصوص کسب این نوع اقامت ، تمایل به کسب اطلاعات بیشتری دارید، می توانید با تماس بگیرید تا این اطلاعات با جزئیات بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد.

 

 

مزایای خرید ملک در اسپانیا:

– حضور در اتحادیه اروپا.

– سرمایه گذاری ارزی که همواره دارای ارزش افزوده میباشد.

– با هزینه های روزمره زندگی پایین تر از ایران.

– اخذ ویزاهای اقامتی بلند مدت شنگن به صورت multiple از ۶ماه تا ۲سال با قابلیت تمدید از سفارت اسپانیا در هر زمان که مورد درخواست شماست (برای صاحبان ملک و کلیه همراهان).

– معافیت مالیات سالیانه برای کلیه املاک بر طبق قوانین کشور اسپانیا (بطور مثال در کشور ایتالیا هر ساله مالک موظف به پرداخت ۵% از قیمت کل ملک به دولت میباشد).

– افتتاح حساب بانکی در هر یک از بانکهای اسپانیا و اخذ کارتهای اعتباری، پس از عقد قرارداد خرید ملک.

– استفاده از آب و هوای بسیار عالی ِ مدیترانه ایی در هر زمان و هر مدت که دلخواه شماست.

– مالکیت ۱۰۰% ملک به نام خریدار (برخلاف کشورهایی از قبیل امارات متحده ی عربی).

– قابلیت خرید یک ملک به نام بیش از یک نفر.

– قابلیت ثبت نام فرزندان شما در مدارس بین المللی اسپانیا و اخذ اقامت، جهت مادر خانواده.