موزه های مالاگا

موزه پیکاسو

کاخ دبونویستا، سان آگوستن ، ۸

شماره تماس ۹۰۲۴۴۳۳۷۷

ساعات کاری: سه شنبه الی پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب، جمعه و شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۹ شب ، یکشنبه ها و تعطیلات از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب (دوشنبه ها بسته می باشد).

موزه پیکاسو مالاگا در محله ای قدیمی از شهر واقع شده است، در کنار کلیسای جامع مالاگا  و پلازا د لا مرسد که محل تولد پیکاسو است.این موزه در سال ۲۰۰۳ در محل ترمیم کاخ د بونویستا که کاخ زیبایی در قرن ۱۶ میلادی بوده است افتتاح شده است.این موزه یک مجموعه ای از آثار ساخته شده توسط پیکاسو را دارد که تمامی این آثار توسط خانواده پیکاسو اهدا گردیده است.بلیط ورودی به این موزه ۶ یورو می باشد و توصیه می شود برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید بلیط به لینک زیر

http://www.generaltickets.com

مراجعه کنید.

 

آکواریوم مالاگا

مانوئل آگوستین هردیا ، ۳۵

شماره تماس ۹۵۲۲۱۹۷۶۱

ساعات کاری:دوشنبه ها تا جمعه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۴.۳۰ .

آکواریوم مالاگا دارای همه نوع از تفریحات دریایی ، به همراه گونه های مختلف آبزیان دریایی می باشد.همچنین دارای یک بخش اختصاصی در مورد زندگی دریایی می باشد که در آن شما می توانید کشتی ها، مدل ها، و سایر ابزارهای ماهیگیری را در آن پیدا کنید.

موزه باستان شناسی

لا آلکازابا

شماره تماس ۹۵۲۲۲۷۲۳۰

ساعات کاری:دوشنبه ها الی یکشنبه ها از ساعت ۹ الی ۲۰ .

موزه باستان شناسی در قلعه/دژ لا آلکازابا واقع شده است.و شامل یافته های باستانی مهمی از دوران فنیقی تا دورانی مرتبط با اهالی از شمال آفریقا می باشد.بسیاری از آثار یافت شده تحت ترمیم در لا آلکازابا قرار دارند و شامل مجسمه های رومی و موزایک ، سرامیک عربی و سایر یافته های باستانی می باشد.

موزه گاوبازی

پیازا د توروس “لا مالاگاتا”.پیزو دی ردینگ

شماره تماس ۹۵۲۲۲۶۲۹۲

ساعات کاری:دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و ۱۷ الی ۲۰.

در این موزه شما می توانید مستندات مختلفی در مورد گاوبازی و همچنین اطلاعاتی در مورد تاریخ گاوبازی در مالاگا و سایر اسپانیا را بدست آورید.

موزه کلیسای جامع

مولین لاریو

شماره تماس ۹۵۲۲۱۵۹۱۷

ساعات کاری دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ و شنبه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۸.

این موزه در بخش قدیمی کلیسای جامع واقع شده است در این مکان شما می توانید نقاشی های مذهبی،مجسمه ها و نسخه های خطی را پیدا کنید.

موزه دیوسیزال

پلازا دل ابیسپو،۱.

شماره تماس:۹۵۲۲۲۲۵۵۲

ساعات کاری:دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۳.۳۰ و ۱۶ الی ۱۹.

موزه دیوکسزال در کنار کلیسای جامع واقع شده است و به طور انحصاری به هنرهای مذهبی تخصیص داده شده است که شامل کارهای مهم نیو دی گوارا ، والدس لیل و پیترو وانوکی می باشد.

موزه هنرهای معاصر

آلمینا

ساعات کاری: سه شنبه الی یکشنبه از ساعت ۱۱ الی ۱۴ و از ساعت ۱۷.۳۰ الی ۲۱.۳۰ (دوشنبه ها تعطیل می باشد).

در این موزه شما می توانید بیش از ۴۰۰ نمونه از هنر های معاصر اسپانیایی که منحصرا از قرن ۱۹ تا قرن ۲۰ می باشد را پیدا کنید.

موزه هنرهای زیبا

پلاما د لا آدوانا سان آگوستین ، ۶.

ساعات کاری : سه شنبه ۱۵ الی ۲۱ ، چهارشنبه تا شنبه از ساعت ۹ الی ۲۰ ، یکشنبه ساعت ۹ الی ۱۵.

موزه هنرهای زیبا در قصر قدیمی د لا آدونا واقع شده است. در طبقه پایین شما می توانید نقاشی ها، مجسمه ها، مبلمان و سرامیک هایی از دوران گوتیک، رنسانس و دوره باروک را پیدا کنید (که شامل آثار ساخته شده توسط ریبرا و پدرو منا می شود).بقیه موزه به دوره اولیه معاصر و نقاشی های مالاگوئن اختصاص یافته است.

موزه هنرهای محبوب و لباسها

مسن د لا ویکتوریا پاسیلا د سانتا ایزابل، ۱۰.

شماره تماس ۹۵۲۲۱۷۱۳۷

ساعات کاری:دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ الی ۱۳.۳۰ و ۱۶ الی ۱۹ ( یا ۱۷ الی ۲۰ در طول تابستان) شنبه ۱۰ الی ۱۳.۳۰.

موزه هنرهای محبوب و لباسها به نمایش چگونگی تغییر زندگی همه افراد از ابتدای قرن ۱۷ میلادی تا به امروز اختصاص داده شده است.در این موزه شما می توانید لباس هایی از دوره های مختلف را پیدا کنید، به همراه نمونه هایی از چگونگی طبخ یا آماده سازی شراب ، استفاده از دکوراسیون و … را نیز می توانید بیابید.

 بنیاد عمومی پابلو روییز پیکاسو

د لا مرسد ۱۵ .

شماره تماس۹۵۲۰۶۰۲۱۵

ساعات کاری:دوشنبه الی شنبه ساعت ۱۰ الی ۱۴ و ۱۸ الی ۲۱ .

بنیاد عمومی پابلو روییز پیکاسو در کنار خانه این نقاش معروف که متولد ۱۸۹۵ می باشد واقع شده است. این موزه شامل نقاشی و دیگر آثار پیکاسو و همچنین ویدئوها ، تصاویر و سایر آثار خلق شده در مورد زندگی و کارهای وی بوده است.