دپارتمان حقوقی

مشاوره با وکلای مجرب

 

پروسه اداری و قوانین هر کشور تغریبا منحصر به فرد است . محتوم اشراف به تمامی قوانین کشورها برای هیچکس امکان پذیر نخواهد بود و عدم آشنایی با این مقررات میتواند آسیبی جبران ناپذیر به سرمایه و تجارت شما وارد کند . اما جای نگرانی نیست ، زیرا ما با وکلای مجرب خود در تمام مراحل کنار شما خواهیم بود . وکلای ما با احاطه کامل به قوانین کشور امنیت و آرامش خاطر را به شما هدیه میکنند .

 

ثبت شرکت

 

ثبت شرکت یکی دیگر از خدمات شرکت ما بوده تا با ارائه این سرویس دسترسی متقاضیان عزیز به انجام فعالیتهای اقتصادی را آسان تر نماید و متقاضی بتواند با ایجاد شرکت نسبت به فعالیتهای اقتصادی سود آور اقدام نماید.

 

امور بانکی

 

بی شک هر فعالیت اقتصادی در هرگوشه دنیای امروز مستلزم تعامل و ارتباط با سیستم بانکی است . از این رو شرکت Seonsa  اقدام به مشاوره و همراهی با هموطنان عزیز که قصد افتاح حساب ، انتقال پول و سایر عملیات بانکی را در کشور اسپانیا دارند نموده است .

کارشناسان ما از لحظه افتتاح حساب تا دریافت تسهیلات بانکی در کنار شما خواهند بود .

امور مالی

 

شرکت Seonsa ضمن همکاری با شرکتهای حسابداری و حسابرسی در امور رسیدگی به مسائل مالی شرکتها و اظهارنامه های مالیاتی ، پرداخت مالیات شرکتها، پرداخت ماهیانه مالیات بر ارزش افزوده، و ثبت دفاتر مالیاتی آماده ارائه خدمات مالی نیز میباشد.