درباره ما

تصمیم جدی داریم که با اطلاع رسانی کامل و شفاف به شما بازدیدکننده محترم، طیف خدماتی را که توسط نمایندگی شرکت  Seonsa consulting در ایران قابل ارائه می باشد به شما عرضه کنیم. شرکت Seonsa راه رسیدن شما به اروپا را هموارتر و سریع تر می‌کند. به طور کلی اهم خدماتی که توسط شرکت  Seonsa consulting در ایران به عموم ایرانینان قابل ارائه می باشد، به شرح زیر است:

مشاوره و انجام کلیه امور حقوقی و قانونی برای افرادی که قصد اخذ اقامت اروپا را دارند

معرفی پروژه های متنوع ساختمانی در نقاط مختلف اسپانیا

ارائه انواع پروژه های ساختمانی در قالب آماده تحویل و یا پیش فروش

ارسال دعوت نامه رسمی از کشور اسپانیا به سفارت اسپانیا در ایران و فراهم نمودن تسهیلات در مراحل اخذ ویزا به منظور مراجعه به اسپانیا و بازدید از پروژه ها

ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان به شما به منظور انتخاب صحیح ملک مورد نظر

تقبل هزینه های سفر و اقامت هتل شما در صورت خرید ملک

فراهم نمودن امکان دریافت تسهیلات (وام بانکی) از بانک های اسپانیا

مشاوره و انجام کلیه امور حقوقی مرتبط با خرید ملک و آشنا کردن شما با قراردادها و رویه های حقوقی و قانونی حاکم بر اسپانیا

اطلاع رسانی مناسب به خریداران به منظور خرید ملک در حراجی ها

خدمات اجاره دادن منازل پس از خرید آنها

 

Business team at the office

انجام کلیه امور خدمات پس از فروش مرتبط با املاک مانند بیمه ساختمان، فروش ملک، نگهداری، …
معرفی پروژه های متنوع ساختمانی در نقاط مختلف اسپانیا پروژه های معرفی شده به گونه ای است که شما را صرفا ملزم به خرید یک ملک در مناطق توریستی و ساحلی اسپانیا نمی کند و شما می توانید در سایر نقاط اسپانیا که امکان خرید ملک در آن مناطق وجود داشته باشد از خدمات شرکت Seonsa استفاده نمایید. مزیت مهم این امر در این است که چنانچه شما اسپانیا را به مکانی جهت اقامت دراز مدت انتخاب کرده باشید صرفا مجبور به انتخاب مناطق توریستی و استفاده از امکانات فراهم شده در آن مناطق نباشید، بلکه بتوانید به راحتی از تمامی مزایای زندگی شهری در یک کشور اروپایی بهره مند شوید. البته نباید زیبایی و آرامش شهرهای ساحلی کشور اسپانیا را نادیده گرفت. سواحلی که گفته می‌‌شود مردم اسپانیا در آنجا آفتاب زیبای خود را به جهانیان می فروشند!

ارائه انواع پروژه های ساختمانی در قالب آماده تحویل و یا پیش فروش با توجه به گستردگی و تنوع خدمات قابل ارائه در شرکت Seonsa، امکان انتخاب ملک مورد نیاز به صورت آماده تحویل و یا پیش فروش فراهم می باشد. شرکت Seonsa که از تجارب ده ها مهندس معمار در طراحی و اجرای پروژه های خود بهره می‌گیرد، می‌تواند گزینه های بسیار مناسبی را به عنوان پیش فروش به شما معرفی کند. پروژه های آماده تحویل، بالطبع دارای قیمت نسبتا بالاتری می‌‌باشند و ممکن است در سقف بودجه ای که شما برای سرمایه گذاری خود انتخاب نموده اید نگنجد، لذا در چنین حالتی انتخاب ملک مناسب از میان گزینه های پیش فروش بسیار منطقی و با صرفه است.
خرید در هنگام ساخت و ساز پروژه (یا همان پیش خرید)، فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است. این نوع خرید همانطور که از نام آن نیز پیداست، قبل از تکمیل ساختمان انجام می‌شود. قیمت این پروژه ها با سپری شدن زمان و نزدیک شدن به زمان تکمیل ساختمان بیشتر می‌شود. لذا شما با خرید چنین ملکی، سرمایه گذاری پرسودی را انجام داده اید. شرایط پرداخت مناسبی نیز برای خرید پروژه های ساختمانی به صورت پیش خرید وجود دارد که می‌توان از آنها نیز استفاده نمود.
شرکت Seonsa تمامی خدمات قانونی لازم برای عقد قراردادهای پیش فروش را برای شما با بهترین کیفیت انجام خواهد داد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و قوانین پیش خرید کردن یک ملک، در وب سایت ما اطلاعات کاملتری نیز در بخش مربوط به این نوع معاملات آورده شده است که ما خواندن آنها را به شما توصیه می‌کنیم.

از ارسال دعوت نامه تا سفر به اسپانیا و انتخاب ملک شرکت Seonsa از لحظه ای که شما تصمیم به خرید ملک در اسپانیا بگیرید تا زمانی که این خرید را انجام دهید و حتی بعد از آن هم، همواره در کنار شماست. مسئولین مربوطه به محض اطلاع از تصمیم شما، یک دعوت نامه رسمی از کشور اسپانیا برای شما صادر خواهند کرد. این دعوت نامه وجهه کاملا قانونی داشته و شما می توانید با مراجعه به سفارت اسپانیا در ایران، اقدام به رزرو وقت برای گرفتن ویزای سفر خود به اسپانیا کنید. مسئولین مربوطه و کارشناسان حقوقی مستقر در شرکت Seonsa نهایت سعی خود را خواهند نمود تا شرایط بهتری را برای گرفتن سریع تر ویزای شما فراهم کنند. شرکت Seonsa در ایران نیز دارای کارگزارانی است که می‌توانند از جانب شما پیگیر امور باشند و پروسه صدور ویزا را برای شما پیگیری کنند در انجام این امور، ممکن است در مراحلی به حضور شما نیز نیاز باشد که این موارد با شما هماهنگ خواهد شد.
چنانچه شما قبلا به اروپا سفر نموده باشید و یا دارای ویزای شنگن باشید، این موارد می‌تواند به پروسه صدور ویزای اسپانیا برای شما کمک کند. آنچه که در نهایت اهمیت دارد، این است که شما بتوانید توسط دعوت نامه ارسال شده برای خودتان از طریق مراجعه مستقیم به سفارت اسپانیا و یا کمک گرفتن از کارشناسان شرکت Seonsa در ایران، شرایط را برای عزیمت خود در قالب یک سفر کوتاه چند روزه به اسپانیا فراهم کنید.
از بدو ورود شما به فرودگاه اسپانیا، Seonsa در کنار شما خواهد بود و حتی اگر به صورت مستقل نیز اقدام به عزیمت به اسپانیا کرده اید، نگران نباشید! شرکت Seonsa امکان فراهم نمودن کلیه ملزومات اقامتی شما را از قبیل هتل و خدمات رفت و آمد در اسپانیا، داراست. همچنین در صورتی که مراجعه شما به اسپانیا منجر به خرید ملک شود، تمامی هزینه های شما شامل بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل و رفت و آمدهای داخل اسپانیا به شما عودت داده خواهد شد.
شرکت Seonsa با چندین آژانس هواپیمایی در داخل کشور ایران نیز همکاری های نزدیکی دارد و شما می توانید از طریق سفر توریستی نیز اقدام به اخذ ویزا و مراجعه به اسپانیا بنمایید. این اقدام ممکن است مراحل صدور ویزای شما را سریع تر کند تا شما قادر باشید زودتر به اسپانیا سفر کنید. همچنین با توجه به اینکه اکثر مسائل اداری شما را آژانس هواپیمایی تقبل و پیگیری خواهد کرد، مسلما وقت کمتری از شما در این خصوص گرفته خواهد شد .

ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان به شما چنانچه شما به صورت مستقل و یا در قالب یک سفر توریستی به اسپانیا سفر کنید، با توجه به این مطلب که شرکت Seonsa در جریان جزئیات زمان سفر شما می باشد، تور ویژه ای را در اسپانیا برای شما تدارک خواهد دید که در این تور شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای از پروژه هایی که مایل باشید می توانید بازدید به عمل آورید تا چنانچه قصد خرید داشتید، با رویت پروژه ها از نزدیک، قدرت انتخاب و تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در طول این مدت همواره مشاوران Seonsa همراه شما خواهند بود تا به سوالات مختلفی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شود پاسخ بدهند. با توجه به این که مطالب وب سایت به خصوص در قسمت پروژه ها به صورت متناوب در حال به روز رسانی می‌باشد، به شما توصیه می‌کنیم تا جزئیات پروژه ها را پیشاپیش در وب سایت یک بررسی اولیه بنمایید تا در صورت مراجعه و بازدید از نزدیک، ذهنیت بهتر و کاملتری از شرایط منطقه، وضعیت پروژه، محدوده قیمت آن و اطلاعاتی از این دست داشته باشید.

تقبل هزینه های سفر و اقامت هتل شما در صورت خرید ملک برای شرکت Seonsa باعث افتخار خواهد بود تا پذیرای شما در اسپانیا باشد. طبق هماهنگی های به عمل آمده، برای افرادی که پس از بازدید از پروژه ها و تصمیم گیری نهایی، اقدام به خرید یک ملک از شرکت Seonsa در اسپانیا می‌نمایند تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است و تمام هزینه های سفر و اقامت این افراد که شامل هزینه بلیط رفت و برگشت، هزینه اقامت در هتل و رفت و آمد می باشد به آنها برگردانده خواهد شد. در اصل شما با خرید یکی از املاک شرکت Seonsa، اقامت حدودا ۷ روزه خود در اسپانیا را، میهمان شرکت Seonsa خواهید بود. شما چه به صورت شخصی، چه با کمک کارگزاران Seonsa در ایران و چه به کمک یک آژانس هواپیمایی به اسپانیا سفر کنید شامل این تخفیف خواهید بود و تفاوتی بین این روشها وجود ندارد. آنچه که اهمیت دارد تصمیم نهایی شماست که منجر به یک سرمایه گذاری مفید و مطمئن با خرید ملک در اسپانیا شده است.

فراهم نمودن امکان دریافت تسهیلات (وام بانکی) از بانک های اسپانیا چنانچه شما تصمیم نهایی خود را مبنی بر خرید یک ملک از میان پروژه های شرکت Seonsa گرفته باشید، کارشناسان مسئول در Seonsa شرایط را برای گرفتن تسهیلات بانکی برای شما فراهم خواهند کرد. این تسهیلات در قالب وام هایی با بهره بسیار ناچیز و با اقساط بلند مدت (۱۰ سال، ۲۰ سال و حتی شاید ۳۰ سال) می باشند که تا سقف حدود ۶۰% یا ۷۰% ارزش ملک قابل پرداخت هستند. به منظور بهره مندی شما از این تسهیلات، جلساتی با حضور کارشناسان و وکلای قانونی اسپانیایی ما برگزار خواهد شد که در نهایت پس از تهیه مدارک لازم توسط شما، اقدامات لازم به منظور اعطای این تسهیلات به سرعت فراهم می‌گردد. مدارک مورد نیاز بانک، همگی توسط شما قابل تهیه است و جای نگرانی وجود ندارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر به شما توصیه می کنیم به قسمت شرایط اخذ تسهیلات بانکی که به طور کامل در این وب سایت شرح داده شده است مراجعه نمایید و با مطالعه این قسمت در خواهید یافت که به چه مدارکی برای دریافت این نوع وام نیاز دارید. شما حتی می توانید قبل از سفر خود به اسپانیا مدارک مذکور را آماده نموده و به همراه خود ببرید تا در صورت تصمیم گیری نهایی در همان سفر اولیه خود، مقدمات کار را فراهم نموده باشید و چه بسا بتوانید آنرا به اتمام برسانید.

مشاوره و انجام کلیه امور حقوقی و قانونی مرتبط با خرید ملک در طول پروسه خرید، با توجه به اینکه همانند هر کشور دیگری می‌باید مراحل قانونی مختلفی طی شود و اسپانیا نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد، لذا شما برای طی امور قانونی معامله خود نیازمند مراجعه به مراکز خاص و انجام برخی تشریفات اداری مربوط به آن هستند. به عنوان مثال امور دفترخانه، تسویه حساب های مالیاتی، اخذ شماره ملی اسپانیایی (NIE) و مواردی از این دست همگی می باید پس از قطعی شدن خرید شما انجام شود تا سند ملک مورد نظر به نام شما صادر شده و در اختیار شما قرار گیرد. در وب سایت اطلاعات کاملی از این مراحل قانونی و چگونگی انجام آنها کسب خواهید نمود ولیکن کارشناسان شرکت Seonsa به منظور انجام تمامی این امور در کنار شما هستند و با ارائه راهنمایی های مناسب باعث تسریع و اِعمال دقت بیشتری در انجام کارها خواهند شد. لازم به ذکر است که کلیه این خدمات مشاوره ای به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد و شما تنها ملزم به پرداخت هزینه هایی هستید که قانونا بر عهده شماست. لیست کاملی از این هزینه ها در همین وب سایت آورده شده است و به شما پیشنهاد می‌‌کنیم نسبت به مطالعه دقیق آنها اقدام نمایید.

مشاوره و انجام کلیه امور حقوقی و قانونی برای افرادی که قصد اخذ اقامت اسپانیا را دارند شما پس از خرید یک ملک در اسپانیا، به صورت قانونی حق مراجعه به آن را دارید، و دولت اسپانیا نیز با نظر مساعد برای شما پس از رویت مدارک سند مالکیت، اقدام به صدور ویزا خواهد نمود. این ویزا در اوایل به صورت یک ویزای توریستی کوتاه مدت می باشد و در صورت تعدد و تکرار سفرهای شما قابل تبدیل به ویزای توریستی شش ماهه مولتی نیز می باشد.

آن دسته از خریداران ملک که مایل به اخذ اقامت اروپا نیز باشند می توانند همزمان با پروسه خرید ملک درخواست اقامت خود را به کارشناسان ما اعلام نمایند تا پرونده اقامتشان نیز به جریان بیفتد.

اطلاع رسانی مناسب به خریداران به منظور خرید ملک در حراج خدمات اجاره دادن منازل ی ها منظور از حراجی ها، خانه های دست دومی است که به هر دلیلی صاحبان آنها قصد فروش آنها را دارند. این قبیل ملک ها با توجه به حالت دست دوم بودنشان دارای قیمت های مناسب تری هستند و می‌توانند در برخی مواقع با بودجه در نظر گرفته شما سازگاری بیشتری داشته باشند. شرکت Seonsa با در اختیار داشتن شبکه مشاوره املاک بسیار وسیعی در اسپانیا، بانک اطلاعات جامعی از چنین املاکی را در اختیار دارد که لیست کلی آنها در همین وب سایت قید شده است و شما می‌توانید با برقراری تماس با مسئول مربوط به این امور، اطلاعات کاملتری را در این خصوص کسب نمایید. کلیه امور اداری و حقوقی مرتبط با این نوع املاک نیز توسط کارشناسان شرکت Seonsa برای شما قابل ارائه و انجام است.

شرکت Seonsa پس از فروش ملک به شما، در کنار شماست. چنانچه تمایل داشته باشید ملک خود را پس از خریداری اجاره بدهید، این امر توسط کارشناسان مربوطه در شرکت Seonsa قابل انجام خواهد بود. شما با قراردادی که با واحد اجاره املاک منعقد می‌کنید، می‌توانید ملک خود را به صورت یکساله و یا ماهانه و یا حتی هفتگی اجاره دهید. اجاره دادن ملک می‌تواند تامین کننده بخشی و یا تمام هزینه اقساط ماهانه شما باشد. چنانچه ملک خود را با شرایط اجاره هفتگی در اختیار شرکت قرار دهید، در فصولی از سال که ترافیک توریست خیلی بالاست (High Season) امکان اجاره دادن ملک به چندین برابر قیمت نیز وجود دارد. شرایط اجاره دادن ملک و هزینه های مربوط به آن همگی در این وب سایت مورد اشاره قرار گرفته اند که شما می‌توانید نسبت به مطالعه آنها اقدام نمایید.

انجام کلیه امور خدمات پس از فروش پس از خرید ملک، چنانچه شما حضور دائم در اسپانیا نداشته باشید می‌توانید انجام برخی و یا تمام امور مربوط به ملک خود را به کارشناسان Seonsa واگذار کنید. این امور که طیف بسیار گسترده ای از خدمات را شامل می‌شود همگی در قالب خدمات پس از فروش شرکت Seonsa به مشتریان این شرکت ارائه می‌شود. برخی از این خدمات به این شرح می‌باشند:
تعیین قیمت برای ملک شما، فروختن ملک شما، خدمات بیمه ساختمان، پیگیری امور مالیاتی، پرداخت قبوض آب و برق و تلفن و …، تهیه مبلمان برای منزل، امور باغبانی و باغچه داری و هر سرویسی که بتوان به نوعی آن را در قالب خدمات پس از فروش قرار داد.