اخذ ویزای کشور اسپانیا

ویزای توریستی

 

جهانگردی همواره بعنوان یکی از تفریحات هیجان انگیز جوامع بشری بوده است.اختلاف بین رنگها ، اقوام ، ادیان ، آداب و همچنین متغیرهای جغرافیایی از جمله دلایل بشر برای سفر به نقاط دیگر دنیا است که در دنیای جدید و محدودیتهای اعمال شده برای مراودات بین کشورها ، مستلزم دریافت روادید کشورهای مقصد میباشد . اسپانیا نیز بعنوان یک کشور توریستی ازاین جریان مستثنا نبوده و متقاضی سفر به اسپانیا پس از ارسال دعوتنامه توسط شرکت اقدام به رزرو هتل ، تعیین وقت و تحویل مدارک به سفارت ، طی یک پروسه ۱۵ روزه ویزای شنگن را دریافت و سفرش به اسپانیا بلامانع خواهد بود .

 

ویزای تجاری

 

سفر برای تجارت نوعی فعالیت اقتصادی مفرح است. بخصوص اگر این سفر به کشور بی نظیری مانند اسپانیا باشد . اسپانیا با فرصتهای سرمایه گذاری بسیار و بهره گیری از آرامش و ثبات اقتصادی مقصد خوبی برای سرمایه گذاران و تجار ایرانی خواهد بود .اما بی تردید دریافت ویزای تجاری نیز مستلزم طی نمودن مراحل اداری بر اساس قوانین کشور مقصد میباشد .

پس از درخواست متقاضی از شرکت Seonsa ، شرکت اقدام به ارسال دعوتنامه تجاری که مبین حضور متقاضی جهت سرمایه گذاری و تجارت در اسپانیا میباشد نموده و متقاضی ضمن تعیین وقت و تحویل مدارک به سفارت اسپانیا طی یک پروسه ۱۵ روزه با دریافت ویزای شنگن تجاری آماده سفر به اسپانیا میشود .

ویزای دانشجویی

 

هرچند ایران از دیرباز مهد علم و خاستگاه علمای بزرگ تاریخ بوده است . اما امروزه با توجه به پیشرفتهای غرب و جاماندگی کشورهای جهان سوم ، استفاده از دستاوردهای علمی جهان پیشرفته به یکی از دغدغه های کشورهایی نظیر ایران تبدیل شده است . ازین رو اعزام دانشجو به دانشگاه های معتبر دنیا راه مطمئنی برای حصول این هدف است .

این شرکت ضمن شناسایی و تحقیق درمورد بهترین دانشگاه های اسپانیا نسبت به اخذ ویزا و ثبت نام بر اساس شرایط دانشگاه های دولتی و خصوصی اقدام مینماید .

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شنگن

اصل و فتوکپی از تمامی صغحات گذرنامه حداقل ۶ ماه اعتبار (گذرنامه بایستی امضا شده توسط صاحب گذرنامه باشد)اصل پاسپورت باطله به همراه کپی از تمامی صفحات آن

فتوکپی از کلیه روادید دریافت شده قبلی از گذرنامه جدید و قدیم (کشورهای عضو شنگن+سایر کشورها)

دو قطعه عکس جدید ۴*۳ تمام رخ رنگی با زمینه سفید

ترجمه تمامی صفحات شناسنامه

اصل گواهی اشتغال به کار به زبان اسپانیایی (با ذکر سمت،تاریخ،استخدام و میزان درآمد)

برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب به همراه سند اجاره مغازه

برای محصلین یا دانشجویان: اصل معرفی نامه از مدرسه،دانشگاه

برای پزشکان: ترجمه پروانه مطب و کارت نظام پزشکی و اجاره یا سند مطب و سهام بیمارستان در صورت داشتن

ترجمه روزنامه رسمی شرکت و آگهی تاسیس شرکت

ترجمه ی برگه رسمی حقوق دریافتی +لیست بیمه پرداختی به سازمان بیمه تامین اجتماعی

ترجمه اسناد مالکیت

اصل نامه بانک با آخرین مانده حساب به زبان انگلیسی و یا ترجمه شده +ریز حساب بانکی در شش ماه اخیر (موجودی حساب می بایست حداقل ۵۰ میلیون تومان باشد )

برای خانم های خانه دار صورت حساب بانکی همسر